інструкція

Інструкція для учасників конкурсу «Бобер»

 

1.       Отримати 5 листопада пакет завдань у архівному файлі Beaver2016_all.zip на цьому сайті у розділі "Пакет завдань".

2.       Встановити їх на домашньому комп’ютері (за умови наявності доступ до інтернету).

3.       Файл потрібно записати в окремій папці на жорсткому диску. Розархівовувати його потрібно у тій же папці. Перед розархівацією рекомендується зберегти копію початкового архіву у іншій папці (щоб в разі якоїсь помилки його можна було відновити).

4.       Після розархівації в поточній папці утвориться папка bebras2016_all. Запускати файл Bober.exe.

5.       Уважно ознайомтеся з правилами конкурсу в роздiлi "Прочитай мене!", які записані на перших сторінках цього файлу. Це треба зробити перед конкурсом.

6.       Для тих, хто проходить конкурс вдома 6 листопада (6-11 класи), шкільні координатори роздають пароль учням о 10.00 (подивитись на цьому сайті 6 листопада о 10:00) у розділі "Паролі".

7.       Зразу після завершення конкурсу відправити свій файл відповідей - Result_2016_*.bbr (замість * буде відображатись прізвище, ім'я та персональний код учня) на поштову скриньку шкільного координатора bober@golos241.kiev.ua (Додатково в тексті листа необхідно вказати: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, клас). Цей файл-відповідь записується автоматично  (не підлягаэ перегляду та зміні) у  папці bebras2016_all та на робочому столі.

8.     У разі виникнення труднощів із запуском пакету завдань звертайтеся за телефоном (097)2100573 Валентина Віталіївна.

Comments